Brandium Alışveriş Merkezi kapılarını açtı

Yazdır

Emay İnşaat ve Erko Grup işbirliği ile toplamda 500 milyon USD yatırım ile hayata geçirilen Brandium Yaşam ve Alışveriş Merkezi kapılarını açtı.

Emay İnşaat ve Erko Grup işbirliği ile toplamda 500 milyon USD yatırım ile hayata geçirilen Brandium Yaşam ve Alışveriş Merkezi kapılarını açtı.
Deniz Akkaya’nın sunumuyla başlayan tören, Emay İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Çağlar’ın proje detaylarını anlatması ile devam etti. Hakan Çağlar konuşmasında 1.5 yıl gibi kısa bir sürede tamamlanan, Anadolu yakasının en prestijli yaşam merkezini hizmete sundukları için çok mutlu olduklarını, önemli mağazaların ve sosyal aktivitelerin bulunduğu tesise günlük 60 bin ziyaretçi beklediklerini belirtti. Program Ayhan Sicimoğlu performansı ile devam etti.

200 mağaza
Bünyesinde ulusal ve uluslararası 200’den fazla mağazası Brandium Yaşam ve Alışveriş Merkezi dünya mutfaklarından fast-food’a kadar farklı alternatifler sunan restoranları, bowling salonunu da kapsayan gençler için özel eğlence merkezleri, çocuk tiyatrosu ve modern sinema salonları, hipermarket, elektronik ve yapı marketleri ile Ataşehir bölgesinin yeni buluşma noktası olmayı amaçlıyor.
Toplamda 70 bin metrekarelik arsa üzerine kurulan proje, 60 bin metrekarelik kiralanabilir alana sahip. 4 bloktan oluşan 1.150 konutluk yaşam alanı, kongre salonu, 340 odalı 5 yıldızlı ve 255 odalı 4 yıldızlı Silence Otelleri ile çok fonksiyonlu bir proje olan Brandium Ataşehir projesi karma proje olarak ön plana çıkıyor.

Dikey bahçe yaptı
Brandium Alışveriş Merkezi, bir yeniliğe daha imza atarak 322 metrekarelik bir alanı kaplayan Türkiye’nin en büyük dikey bahçesine sahip olacak. Bahçede toplam 13 bin 250 adet bitki kullanıldı.

‘En İyi Mimari Projesi’
Anadolu yakasında hayata geçirilen Brandium Ataşehir projesi World Consumer Academy tarafından düzenlenen Uluslararası Avrupa Kalite Zirvesi Türkiye’nin En İyi Mimari Projesi seçildi.Kaynak:Milliyet