Betül Genç Regus Türkiye’nin yeni ülke müdürü oldu

Yazdır

Dünyanın 107 ülkesinde 2.850 lokasyonda hazır ofis sistemlerinin öncüsü olan Regus’un Türkiye Ülke Müdürlüğü görevine Eylül ayı itibari ile Betül Genç atandı.

Betül Genç, Eylül ayı itibari ile 17 yıldan bu yana Türkiye’de hazır ofis sistemleri konusunda hizmet veren Regus’un Türkiye Ülke Müdürü olarak görev yapmaya başladı. Bu görevi ile Google, Toshiba ve GlaxoSmithKline gibi uluslararası şirketlerin yanı sıra Start Up firmalarının da bir numaralı tercihi olan Regus’un ülke vizyonu çerçevesinde çalışmalar yürütecek.

Regus Türkiye Ülke Müdürü Betül Genç, İstanbul Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümü mezunu. Profesyonel iş yaşamına otelcilik alanıyla adım atan Betül Genç, kariyerine Mövenpick Otel’de başlayarak ardından Çırağan Palace Kempinski’de 6 yıl boyunca farklı görevlerde çalıştı. Bu dönemde Reims Management School of France tarafından 2 yıl süren Executive Management eğitimi aldı, otelcilik eğitimine de Ecole Hotelier de Lausanne’da devam etti , 2001 yılında Çırağan Sarayı’nın Satış Müdürlüğü görevinden Intercontinental Group’ta Satış ve Pazarlama Direktörü olarak geçiş yaptı. Yaklaşık iki yıl süren görevinden sektör değiştirerek Adecco Hizmet ve Danışmanlık firmasına transfer oldu. Toplamda 13 yıl süren Adecco kariyerinde Şube Müdürlüğü, Bölge Müdürlüğü, Satış Direktörlüğü, Operasyon Direktörlüğü ve son olarak Seçme Yerleşme Genel Müdürü olarak görev yaptı, danışman ve satış ekipleri yönetti. Aynı zamanda İcra Kurulu Üyesi idi.  IMD’de liderlik eğitimi ve farklı birçok eğitim kuruluşundan Talent Management, Organisational Development ve Profesyonel Koçluk konularında eğitim aldı ve seminerlere katıldı. 

20 yılı aşkın iş hayatında yerli ve yabancı birçok start-up, expansion ve proje çalışmalarına önderlik yapan Betül Genç, evli ve iki çocuk annesi. 

REGUS HAKKINDA…..

107 ülkede 2.850 lokasyondan oluşan ağımız dünyanın önde gelen noktalarında birkaç dakikalığına veya birkaç yıllığına çalışmak için uygun, yüksek kalitede ve çalışmaya hazır ofisler sunan 4 milyon metrekareyi kapsamaktadır. Google, Toshiba ve GlaxoSmithKline gibi şirketler esnek çalışabilmek ve dünya genelinde büyüdükçe şirketlerinin daha başarılı olmasını sağlamak için Regus'u tercih etmektedirler.

Esnek çalışmanın anahtarı uygunluktur, bu yüzden Regus 2.3 milyon üyenin ihtiyaç duyduğu her yerde (şehir merkezleri, banliyö bölgeleri, alışveriş merkezleri ve perakende satış noktaları, tren istasyonları, üniversiteler, otoban servis istasyonları ve hatta vakıf, dernek merkezlerinde) size çalışabileceğiniz alan sunmaktadır. Grubumuzun içinde yer alan Regus, Regus Express, Signature Group, Open Office, Spaces ve Kora gibi markalar ile geleneksel ofislerden yaratıcı düşünceyi ve işbirliğini artıran hareketli ve yaratıcı ortamlara kadar, her şirket kendisi için uygun bir çalışma konsepti  bulmanın ayrıcalığını yaşamaktadır. 

1989'da Brüksel, Belçika'da kurulan Regus'un merkezi Lüksemburg'da bulunmakta ve Londra Menkul Kıymetler Borsası'nda işlem görmektedir. Daha fazla bilgi için: www.regus.com.tr