Batur’dan tapu müjdesi geldi!

Yazdır

Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur’un tapu müjdesi herkesi sevindirdi.

Etkinliğe İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, CHP İzmir Milletvekili Erdal Aksünger, İzbeton Genel Müdürü Hüseyin Sezer, CHP Narlıdere ilçe Başkanı Asker Güneş, Alevi Bektaşi Tanıtma Derneği başkanı Mustafa Aslan, Malatyalılar Derneği ve Narlıdere’yi güzelleştirme ve yaşatma derneği Başkanı Mehmet Pektaş Alevi dedeleri, belediye meclis ve il genel meclis üyeleri ve dernek üyeleri katıldı.

Malatyalılar dernek binasının, avlusunda gerçekleşen törende konuşan Başkan Batur “Narlıdere dayanışmanın birlik beraberliğin en güzel bir şekilde yaşandığı ilçelerden bir tanesidir. Mehmet Pektaş ve yönetim kurulu ile Narlıdere’de çok başarılı işlere imza atmış bir kişi. Kendisiyle gurur duyuyoruz. 
Bugün içinde bulunduğumuz dernek binası ile bir müjdemiz de var. Bu müjde ile ilgili tüm işlemler aslında daha önceden tamamlanmıştı fakat bugün burada açıklamanın daha uygun olacağını düşündük.
Bu alanın kamulaştırılması ve takas işlemlerine yılbaşı itibari ile başlayacağız ve bu alanın tamamını tapusu ile beraber derneğimize ve Malatyalı hemşerilerimize takdim edeceğiz.
Buradan bu güzel haberi vermek istiyorum” dedi.Kaynak:Hürriyet