Ataşehir Acat Yapı Finans Evleri'nde Son Gün!

Yazdır

Acat Yapı tarafından Ataşehir'de hayata geçirilen Finans Evleri projesinde kampanyada son gün! Şimdi daire alana yüzde 10 lansman indirimi sunuluyor.

Ataşehir Acat Yapı Finans Evleri'nde lansmana özel yüzde 10 indirim fırsatı bitiyor. 28 Şuyat'a kadar lanslmana özel indirim avantajının sağlandığı proje, İstanbul'u uluslararası finans merkezi haline getirecek İstanbul Finans Merkezi'ne komşu bir konumda bulunuyor.

Ataşehir Acat Yapı Finans Evleri'nde 4 Mevsim Havuz Keyfi

Ataşehir Acat Yapı Finans Evleri'nde peyzaj düzenlemesi, yürüyüş ve koşu parkuru, 4 mevsim kullanılabilen havuz, tenis kortu, basketbol sahası, fitness salonu, sauna ve kapalı otopark alanı bulunuyor.

2 Blok Halinde Yükseliyor

Ataşehir Acat Yapı Finans Evleri, 12 katlı ve 10 katlı olmak üzere 2 blok halinde yükseliyor. Projede 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire seçenekleri yer alıyor.

Teslimler Eylül'de Tamamlanacak

Banka kredisiyle konut sahibi olunabilen, 1.000 metrekare yeşil alana sahip olan Ataşehir Acat Yapı Finans Evleri'nde A blok teslimlerinin Mayıs veya Haziran, B blok teslimlerinin ise Eylül ayında gerçekleştirileceği belirtiliyor.

 

 

ACAT YAPI FİNANS EVLERİ İLEŞİM BİLGİLERİ