Aşkla aralanan kağı: Artella ‘Lucent’

Yazdır

Artella Ahşap Kapı Sistemleri, Türkiye’de bir ilke imza attığı ‘Lucent’ serisi kapılarla hayal gücünüzü evinizin kapılarına yansıtmanızı sağlıyor. Seriden tercih edeceğiniz kapının üzerine zevkli ve yaratıcı görsel tasarımlarla siz de evinizde aşk dolu bir dünya yaratabilirsiniz.

 

Eviniz ruhunuzu yansıtır! Yaşadığınız mekanın ayrıntıları seçimlerinizle sizi anlatır. Aslandağ Grubu bünyesindeki Artella Kapı Sistemleri de Türkiye’de ilke imza attığı ‘Lucent’ serisi ile kapılarınızın görsel tasarımını size bırakarak yaşam alanınızı özel kılmanıza imkan tanıyor. Hangi yaşta olursanız olun, hayal dünyanızı odalarınızın kapılarına yansıtabileceksiniz. Hele konu aşk ise sofistike ‘Lucent’ ile postmodern çağda sevdiğinize duygularınızı artık daha kolay anlatacaksınız. Yeni evliyseniz, düğün fotoğrafınızı yatak odanıza açılan kapının tasarımında kullanarak sevdiğinize sürpriz yapabilirsiniz.

Evlilikte yılları ardınızda mı bıraktınız? Siz de aşkla ve anılarla yüklü mutlu aile fotoğraflarınızla evinizin kapılarını tasarlatabilirsiniz. Artella‘Lucent’ kapılarını hayatınızın meyvesi çocuklarınızın kendi elleri ile yaptıkları resimlerle de kaplatabilirsiniz. Bundan böyle ailenizin mutluluğunu simgeleyen fotoğraf karelerinden tercih edeceğiniz tasarımla yuvanızın kapılarını daima sevgiyle açabileceksiniz. En güzel anlarınıza her an dokunabileceğiniz ‘Lucent’ kapılara sahip olabilmek için Caddebostan’da bulunan Artella mağazasına uğramanız yeterli!

Aslandağ Grubu, 1977 yılında meslek hayatına başlayan Tuncay ve Cemal Aslandağ'ın girişimleri, Salih ve Aydın Aslandağ'ın desteği ile 1988’de Göztepe Sanayi Sitesi’nde 200 metrekarelik alan üzerine kurulmuştur. Bugün 10 bin metrekaresi kapalı olmak üzere 20 bin metrekarelik bir fabrikada üretim gerçekleştiren Aslandağ Grubu’nun markaları: ArtellaAhşap Kapı Sistemleri, Tresette Mutfak,STCA Gayrimenkul, kasa - pervaz sistemleri üretim ve satışında Compodoor, kapı aksesuarlarında Leono, İtalya’nın mutfak devi Pedini ve İtalyan ünlü çelik kapı markası Okey Porte’dir.