Arizon Yapı’dan Kaçırılmayacak Bahar Kampanyası!

Yazdır

Rakipsiz fiyatlar ve  kusursuz yaşam ayrıcalıkları sunan Arizon Yapı’ ekstra %10 indirim sunduğu bahar kampanyası ile konut sahibi olma imkanı veriyor!

Her bütçenin ulaşabileceği en üstün niteliklere sahip konutlar üretmeyi ilke edinmiş Arizon Yapı,  Evina ve Metro House projelerinde uygun fiyatlara ek olarak %10 indirim uyguluyor.

Arizon yapı bu kampanyası ile   hesaplı bütçeler için ayrıcalıklı ve konforlu bir yaşam, yatırımcılar için ise kazançlı birer yatırım fırsatı sunuyor.

E5 ve Metrobüse 5 dk. mesafede bulunan, ulaşım kolaylığıyla dikkat çeken Metro House; çocuk parkı, havuz, fitness, sauna, hamam, dinlenme odası, kafeterya, buhar odasıgibi sosyal olanaklarıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Evina Residence ise; mevsim çiçekleriyle dolu peyzaj alanlarıyla ev sahiplerine rahat, konforlu ve güvenli bir yaşam sunuyor.  Kendi içerisinde kreşinin olması,  alışveriş merkezlerine, özel okullar ve diğer sosyal alanlara yakınlığı ile İstanbul’un alışılagelmiş stresinden uzaklaşmak isteyenlere yepyeni bir yaşamın kapısını aralıyor.

Hemen Teslim Avantajı

ArizonYapı ,  güçlü finans yapısı ve benimsediği prensipler çerçevesinde,  müşterilerini bir finans kaynağı olarak görmeden, kendi mali kaynakları ile projelerini tamamlayarak, bitmiş ve oturuma hazır konutlarında cazip ödeme seçenekleri ile ev sahibi yapıyor.

Nisan ayı için geçerli olacak bahar kampanyası ile ekstra %10 indirim avantajı sağlayan Arizon Yapı, ev sahibi olmak isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.