Antalya Ekşioğlu İnci 2'de Satışlar Başladı

Yazdır

Ekşioğlu İnşaat tarafından Antalya Konyaaltı'nda inşa edilen Ekşioğlu İnci 2'de daire satışları başladı. Projede 50 m2 ile 200 m2 arasında konutlar bulunuyor.

Ekşioğlu İnşaat, butik proje olarak inşa ettiği Ekşioğlu İnci 2'deki dairelerin satışlarına başladı. Antalya Konyaaltı'nda hayata geçirilen projedeki binalar 5 kat halinde yükseliyor.

Antalya Ekşioğlu İnci 2'de Doğanın Arasında Yaşam Sunuluyor

Teslimlerinin 2016 yılının Mayıs ayında yapılacağı belirtilen Antalya Ekşioğlu İnci 2'de doğanın arasında yaşam sunuluyor. Doğa ve dağ manzarasına sahip bir konumda bulunan projede 1+1 ve 3+1 bahçe dubleksli zemin kat daireler, 2+1 ara kat daireler ve 3+1 dubleks daireler yer alıyor.

Daire Fiyatları 110 Bin Liradan Başlıyor

Denize yakın bir konumda inşa edilen Antalya Ekşioğlu İnci 2, bölgenin alışveriş merkezlerinin olduğu bir konumda yükseliyor. Projede daireler 110 bin lira ile 380 bin lira arasındaki fiyatlardan satılıyor. Projede ayrıca 40 ay vade ile faizsiz, kredisiz, kefilsiz ve senetsiz ödeme avantajı sunuluyor.

Ekşioğlu'nun Önceki Projelerin Yakınında

Ekşioğlu İnşaat'ın daha önce yaptığı Ekşioğlu Sevgi Sitesi, Ekşioğlu İnci Sitesi ve Ekşioğlu Akdeniz Evleri Sitesi'nin olduğu bölgede konumlanan Antalya Ekşioğlu İnci 2'de daire alanları 50 metrekare ile 200 metrekare arasında tasarlanıyor.

 

ANTALYA EKŞİOĞLU İNCİ 2 İLETİŞİM