Antalya Büyükşehir Belediyesi 46 arsayı satışa çıkardığını duyurdu

Yazdır

Antalya'nın en değerli bölgeleri arasında yer alan Aksu'da arsa arayanlar için büyük fırsat. Antalya Büyükşehir Belediyesi yatırımcısına kazanç sağlayacak birbirinden değerli konut ve ticari alan tapulu 46 arsayı satışa çıkardı.

HER BÜTÇEYE UYGUN FİYATLARLA SATIŞTA

Antalya'nın en pahalı konutlarının bulunduğu bölgede yer alan arsaların büyüklüğü 330 metrekare ile 1.364 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. 67 bin liradan başlayan tahmini fiyatlar ile satışa çıkarılan arsaların en yüksek fiyatı ise 409 bin 200 lira olarak belirlendi.

Geçici teminat bedelleri 2 bin 10 lira ile 12 bin 280 lira arasında değişiklik gösteren konut alanı ve ticari alan imarlı arsaların satışı açık arttırma usulü ile yapılacak. Satılacak olan her biri çok değerli olan Aksu ilçesi Kemerağzı Mahallesi'ndeki arsaların ihalesi, 30 Nisan 2015 günü Antalya Büyükşehir Belediyesi'nde düzenlenecek.

Bölgeyi gezmek isteyen vatandaşlar için bayraklarla işaretlenen ve içerisine bilgilerin yer aldığı tabelaların asıldığı arsalar yatırımcısına prim getirecek. Ayrıca bölgede başlayan yol yapım çalışmaları da yatırımların değerini daha da arttıracak. Kaynak: ensonhaber