​Akzirve Gayrimenkul'den %5 Peşinatla STRADA’da Ev Sahibi Olma Fırsatı

Yazdır

Akzirve’nin Bahçeşehir’e kazandırdığı seçkin yaşam projesi STRADA’da ev sahibi olmak isteyenler, yalnızca %5 peşinatla dairelerini 2018’de teslim alabilecek.

Türkiye’de 25 yıldır faaliyetlerini sürdüren ve nitelikli projelere imza atan Akzirve, lansman tarihinden itibaren yoğun ilgiyle karşılanan Strada Projesi’ne özel ödeme fırsatları sunmaya devam ediyor. Yeni kampanyayla birlikte yalnızca %5 peşinatla Strada’da ev sahibi olmak mümkün. 

Akzirve’nin “Caddeli Yaşam” konseptiyle oluşturduğu STRADA projesinden satın alınan evler 2018’de teslim edilecek.

STRADA ile Bahçeşehir’de yeni bir yaşam başlayacak

Akzirve’nin İstanbul Bahçeşehir’de hayata geçecek olan projesi STRADA, 105 dönüm arsa üzerinde 350 bin m2 inşaat alanıyla tamamlanacak. Toplamda üç etapta bitirilmesi planlanan projenin 747 konutluk ilk etabı 2018’de tamamlanacak. STRADA, 2.400’ü konut, 100’ü ticari alan olmak üzere toplam 2.500 bağımsız bölümden oluşacak. 

Detaylı bilgi için: http://www.stradabahcesehir.com

Akzirve Gayrimenkul Hakkında:

Temelleri 1992 yılında, şirket CEO’su İbrahim Maasfeh tarafından atılmış olan Akzirve Gayrimenkul, inşaat projelerinin yanı sıra mermercilik, madencilik, lojistik ve inşaat malzemeleri alanlarında da faaliyet göstermektedir.

Bahçeşehir’de inşaatı devam eden ve Zeytinburnu’nda 2018’de başlayacak gayrimenkul projeleri ile binlerce aileye yaşam alanı sunacak olan Akzirve’nin, bu iki projesinin toplam değeri 1 milyar dolar üzerindedir.