Ağaoğlu ve ERA Türkiye işbirliğinde ilk satış gerçekleşti

Yazdır

ERA Türkiye, geçen ay Türkiye'nin yaşam mimarı Ağaoğlu ile önemli bir işbirliğine imza attı.

Anlaşmayla birlikte Ağaoğlu projelerinin Avrupa ve Asya/Pasifik bölgelerindeki satışlar aynı zamanda ERA Türkiye üzerinden gerçekleşmeye başlamıştı. Ağaoğlu ve ERA Türkiye işbirliği sonrası, Ağaoğlu projelerinin ERA Türkiye üzerinden gerçekleşen ilk satışı yapıldı.

ABD merkezli ve Avrupa ile Ortadoğu'nun dev gayrimenkul danışmanlık şirketi ERA'nın, Türkiye ve KKTC temsilcisi 'ERA Türkiye', geçen ay Türkiye'nin yaşam mimarı Ağaoğlu projelerinin satışına yönelik önemli bir işbirliğine imza attı. Anlaşmayla birlikte Ağaoğlu projelerinin Avrupa ve Asya/Pasifik bölgelerindeki satışları aynı zamanda ERA Türkiye üzerinden yapılıyor. Ağaoğlu ve ERA Türkiye işbirliği sonrası, Ağaoğlu projelerinin ERA Türkiye üzerinden gerçekleşen ilk satışı yapıldı.

ERA Gayrimenkul hakkında:

Türkiye'nin de içinde bulunduğu Avrupa ve Ortadoğu bölgesinin başarılı gayrimenkul danışmanlık markalarından olan ve dünyada 3 bini aşkın ofise sahip ERA, merkezi ABD New Jersey'de bulunan ve yüzde 100'ü halka açık olan Realogy Group'un bünyesinde faaliyet gösteriyor. Birçok gayrimenkul firmasını bünyesinde barındıran ve tüm markaları ile dünyanın en büyük gayrimenkul firmalarından biri olan Realogy Group; 'Zıp Realty'yi de satın alarak internet dünyasında da yerini aldı. Türkiye'deki faaliyetlerini ise Can Ekşioğlu'nun yatırımcısı olduğu 'ERA Türkiye' ile 2012 yılından beri sürdürüyor.ERA Türkiye, Kıbrıs dahil 8 şehirde 32 ofis ile hizmet veriyor.